Dieta odchudzająca przy pracy fizycznej

Witam, mam problem. mam 20 lat... rpk temu wazylam 53 kg przy zroscie 155. pracowealam fizycznie 5x w tyg plus 2x w tyg silownia czasem 3. ale gdy przestalam cwiczyc i zwolnilam sie z pracy przytylam 9 kg w ciagu 4 miesiecy teraz waze 62. wygladam tragicznie nie moge na siebie patrzec. od 1.5 mies znow zaczelam pracowac fizycznie i jem mniej ale waga nie spada. od pasa w dol wygladam bardzo zle. prosze o pomoc!!! :( ida wakacje a mi wstyd wlozyc leginsy. chodze w szerokich dresach bo mi wstyd!!!

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska