Odczuwanie bólu siódemek

Od kilku tygodni odczuwam ból siódemek - górnej po lewej i dolnej po prawej stronie. Około 12 msc temu było podobnie, zacząłem leczenie kanałowe, ale z powodu wyjazdu za granicę nie zjawiłem się na kolejnej wizycie. Czy siódemki są jeszcze do odratowania czy muszę je wyrwać? Czy prócz nich któreś zęby muszę koniecznie wyleczyć? Bardzo proszę o pomoc. Pantomogram z dzisiaj: http://oi61.tinypic.com/r2jj3s.jpg

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

Pani potrzeby lecznicze są bardzo duże jak na Pani wiek
- konieczne jest zaplanowanie kompleksowego leczenia endodontyczno-zachowawczego, chirurgicznego i periodontoogicznego - ważna jest systematyczność w leczeniu
7 można wyleczyć
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Na pewno należy podjąć próbę uratowania wszystkich zębów ( z 7kami włącznie ). Na OPG widać również choroby przyzębia - proszę skontaktować się z periodontologiem w celu przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki. Najlepiej jak najszybciej!