Odczuwanie drgawek przed seksem

Dlaczego przed sexem zaczynam miec duze drgawki. Brak reakcji narzadow plciowych dopiero po dlugim czasie cos tam sie dzieje. A tak czuje sie wylaczony jak bym byl gdzie indziej. Co zrobic jakie leki badz cos. Pozdr

Witam Pana,

Mam niestety zbyt mało danych medycznych aby móc odpoweidzieć na Pana pytanie. Czy Pan choruje na padaczkę? Duże napady drgawkowe czyli inaczej naopad drgawkowy toniczno-kloniczny jest charakterystyczny dla padaczki- powaznej choroby neurologiczne. Objawy któe Pan opisuje mogą odpowiadać objawom depresonalizacji-derealizacji czasami towarzyszącym silnym stanom lękowym. CZy Pan obawia się sprawdzanai sięw roli seksualnej, bycia ocenionym przez partnerkę lub innych kwestii związanych ze sprawnością seksualną? Jesli odczuwa Pan lęk przed stosunkiem, możę to powodować nawet "stan wyłączenia". Dodatkowo działa blokująco na rozwój podniecenia a co za tym idzie na pojawienie się erekcji i jej utrzymanie siepodczas stosunku. Diagnozę tego problemu może postawić lekarz psychiatra seksuolog. On też zaproponuje ew. dalsze postepowanie terapeutyczne.

Pozdrawiam!