Odszkodowanie od szpitala z powodu nieprawidłowo przeprowadzonej operacji kręgosłupa

mam pytanie czy moge ubiegac sie o odszkodowanie od szpitala mialam operacje kregoslupa ledzwiowego w listopadzie 2014 r hemilaminektomia l4/l5 lewostronna usuniecie sekwestru krazka l4/l5 foraminotomia l4/l5 lewostronna nie zostala przeprowadzona na tym odcinku tylko bylam rozcieta 12 cm wyzej i nic nie usunieto

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem dlaczego doszło do wykonania cięcia w innym miejscu niż planowo, jednak jeżeli nie wyrażała Pani zgody na powyższy zabieg to ma Pani prawo dochodzić swoich praw w sądzie.