Odtruwanie organizmu alkoholika

Czy zgłoszenie się do szpitala dobrowolnie na dwutygodniowe odtrucie może coś pomoc osobie która ma problem z alkoholem

Witam... jak najbardziej. Wprawdzie odtrucie to dopiero początek drogi, jednak w przypadku choroby alkoholowej każdy dzień trzeźwości jest bardzo ważny.Po dwóch tygodniach trzeźwego życia być może uda się spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy i dostrzec wartości tam, gdzie ich dotychczas nie było. Warto więc. Zdecydowanie. Pozdrawiam