Odwapnienie na leczonym zębie

Ostatnio miałem leczoną górną 4 prawą (prywatnie). Po powrocie do domu zwróciłem uwagę, że stomatolog wyleczył mi ubytek, ale znajdującego poniżej odwapnienia już nie. Czy to normalne że lecząc zęba, leczy się na nim jedną zmianę. Myślałem, że stomatolog wyleczy wszystkie znajdujące się zmiany na zębie, nawet te w początkowej fazie próchnicy.

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

obecnie stosuje się techniki minimalnie inwazyjne - proszę zaufać lekarzowi
'pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Tak. Leczymy wszystkie choroby zębów. Jednak w przypadku próchnicy początkowej nie trzeba borować i zakładać plomby - można zastosować inne metody. W przypadku wątpliwości co do zastosowanej metody proszę zgłosić się do lekarza wykonującego zabieg - na pewno wyjaśni Panu co dokładnie zrobił podczas wizyty.