Omamy słuchowe po alkoholu

Witam mam brata który pił przez 3 tyg. i teraz ma omamy słuchowe od 3 dni bo tyle nie pije, co ja mam z tym zrobić?Boję się o siebie i o niego że może targnąć się na swoje życie?? On nie chce jechać do żadnego szpitala ciągle mówi że już mu nic nie jest potrzebne bo już niedługo to się stanie .Tylko ja nie mam pojęcia o co mu chodzi.

Delirium musi być leczone w szpitalu, jest groźne dla życia.