Operacja przepukliny brzusznej powstałej w ranie po operacji wyrostka

Dzień dobry!Moja babcia 7 lat temu przeszła operację przepukliny brzusznej powstałej w ranie po operacji wyrostka.Cały czas z rany pooperacyjnej sączy się żółtawo-krwisty płyn. Babcia miała też 5 lat temu operację częściowego usunięcia siatki oraz nitek bo to miało powodować niegojenie się rany (uczulenie). Rana była czyszczona przez chirurgów, ale to nie dało żadnej poprawy. O czym to może świadczyć? Czy babcia mogła zostać zarażona jakąś bakterią? Proszę o pomoc, co powinniśmy jeszcze zrobić?

Witam , nie mogę nic doradzić nie widząc rany! Nie istnieje leczenie przez internet! Proponuje wizytę u innego chirurga! z.żurawski