Operacja wypadania odbytu

witam. Mam stwierdzone juz wypadanie odbytu. Mam miec operacje z dostepu brzusznego. Jedna chcialabym przeprowadzic ta operacje w prywatnej klinice,by czuc sie bardziej komfortowo,jednak niewiem gdzie przeprowadzaja takie operacje prywatnie,szukam na internecie i nic nie umiem znalesc. Prosze o pomoc w znalezieniu takiej kliniki i dobrego specjalisty w tej dzedzinie w okolicy Katowic,Bytomia itp. Dziekuje serdecznie za pomoc :)

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu serwisach jak ten nie można wskazywać konkretnych osób, firm, klinik itp. Jedyne co mogę poradzić to zgłoszenie się do chirurga kolorektalnego i opowiedzieć o Pani wątpliwościach. Lekarze z Pani okolic na pewno doskonale orientują się gdzie w pobliżu można wykonać tego rodzaju zabiegi prywatnie.