Opis badania biopsji piersi

Po biopsji otrzymałam wynik: rozpoznanie kliniczne: guzek hypoechogenny piersi lewej śr.13 mm. materiały: pierś kobieca lewa, kwadrat przyśrodkowy górny, sposób pobrania: biopsja mammotomowa. Wynik końcowy: fragment włókniakogruczolaka piersi, wariant "complex", B3. (9010/0 T-04032). Opis makroskopowy:nieregularne fragmenty tkankowe, łącznie o wymiarach 2,9 x 2,6 x 1,4 cm. Mam się umówić na dokładne usg piersi za 3 miesiące, jeśli coś zostało to wytną to 'klasycznie'-proszę o interpretację :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to zmiana łagodna. Proszę wykonać USG w umówionym terminie.