Opuchlizna i bóle stóp

Witam.Od 2 miesięcy puchnie i boli mnie prawa stopa.Po serii zastrzyków w brzuch i badaniach hirurga naczyniowego było ok ale to wróciło.Proszę o wyjaśnienie .Leszek

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie Pana opisu nie można jednoznacznie wypowiedzieć się na temat przyczyn nawrotu dolegliwości. Jeśli poprzednie leczenie było skuteczne musiał wystąpił ponownie jakiś czynnik, który spowodował nawrót choroby. Proponuję ponowne udanie się do chirurga naczyniowego celem ponownego leczenia lub bardziej specjalistycznej diagnostyki.