Opuchlizna i nadmierne tycie

Dzień dobry, mój problem to nadmierne tycie mimo , że nie zmieniłam odżywiania nawet zaczęłam regularnie ćwiczyć ! Robiłam badanie tarczycy TSH i T3 ,T4 wszystko w porządku, byłam u ginekologa i też wszystko super - miesiączki regularnie -mam 43 lata, ciśnienie dobre. morfologia dobra. Poza tym mam opuchniętę dłonie i stopy, większy biust. Stosowałam dietę ułożoną przez dietetyka -1500 kcal - i nic Sama stosowałam dietę 1000 kcal ( dla mnie głodówka ) i ćwiczyłam i zatrzymałam wagę w miejscu.

Jeżeli ma Pani problemy z opuchlizną przyczyną mogą być jakieś problemy z układem wydalniczym, w tym z nerkami. Polecam w takiej sytuacji zrezygnować z solenia żywności i skonsultować sprawę u nefrologa.