Osłabienie spowodowane zażywaniem kwetiapiny

Czy osłabienie spowodowane zażywaniem kwetiapiny może jakoś przeszkadzać w uprawianiu piłki nożnej? Dodam, że mój wiek kostny jest o niecałe 2 lata młodszy niż normalny wiek.

Kwetiapina w minimalnym stopniu może wpływać na nieprawidłowe napięcie mięśni oraz przy długotrwałym/niewłaściwym stosowaniu spowodować tzw. dystonię (niekontrolowane wolą skurcze mięśni - wygięcia i skręty). Tak więc istnieje taka możliwość, że może powodować obniżenie sprawności podczas piłki nożnej - oczywiście należy sprawdzić to indywidualnie.