Osłabienie, zmęczenie, senność, flegma i problem z głębokim oddechem

Witam, Objawy częste: osłabienie,zmeczenie,senność,flegma(nos,gardło),problem z głęb.oddechem-ucisk w okolicach mostka,b.suchy nos,"gula w gardle",ucisk żył szyjnych,gorący oddech,nieprzyjemny zapach z ust,palenie w gardle,ciężkie kończyny-po wysiłku pulsujące,czerwone. Objawy rzadkie: utrata głosu,zawroty głowy,"ucisk”gałek ocznych,ukłucia serca. Badania: RTG zatok,płuc-OK, krew(OB,chemia i morfologia)–OK, mocz–OK. Stwierdzone J30(Jovesto i Bromelan). Jakie badania wykonać?Dziekuję,pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po poznaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedziec.