Osłabienie, zmęczenie, senność, flegma i problem z głębokim oddechem
Witam, Objawy częste: osłabienie,zmeczenie,senność,flegma(nos,gardło),problem z głęb.oddechem-ucisk w okolicach mostka,b.suchy nos,"gula w gardle",ucisk żył szyjnych,gorący oddech,nieprzyjemny zapach z ust,palenie w gardle,ciężkie kończyny-po wysiłku pulsujące,czerwone. Objawy rzadkie: utrata głosu,zawroty głowy,"ucisk”gałek ocznych,ukłucia serca. Badania: RTG zatok,płuc-OK, krew(OB,chemia i morfologia)–OK, mocz–OK. Stwierdzone J30(Jovesto i Bromelan). Jakie badania wykonać?Dziekuję,pozdrawiam

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po poznaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedziec.