Ostre zapalenie trzustki i brak poprawy

witam mój teść ma 55lat 2 mce temu miał ostre zapalenie trzustki był w szpitalu 3 tygodnie potem chwile w domu teraz znowu jest w szpitalu.Miał założony drenaż na trzustkę bo miał 2 narośle z jakąs ropą.Najgorsze jest to ze nie ma poprawy schudł 30 kg bierze kroplówki.Czy jest szansa że wyjdzie z tego?Jakiś znachor co leczy ziołami wykrył u niego żółtaczkę i jakąś bakterię zółtaczka się potwierdziła.Jaka to może być bakteria i jak ją można wykryć będę wdzięczny za pomoc

Dzień dobry,

Nikt na odległość nie powie Pani jaka bakteria zainfekowała teścia.
Można tego dokonać na podstawie badań mikrobiologicznych - posiewów.

Przede wszystkim Pani teść powinien stosować odpowiednią dietę- nisko tłuszczową, a pozostałe produkty powinny być rozdrobnione i gotowane.
Asortyment produktów dozwolonych - http://portal.abczdrowie.pl/dieta-lekkostrawna
Jeżeli nie ma apetytu proszę podawać mu w ciągu doby 2-3 Nutridrinki.
Już 3 opakowania pokryją chociaż w części składniki zapotrzebowanie na kalorie i składniki odżywcze.

Proszę także nie podawać teściowi żadnych ziół bez konsultacji z lekarzem bo mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.