Ostroga główna ostra, kikut oskrzela prawidłowo wygojony, ujście oskrzela płata dolnego zniekształcone

Witam, 25.09.2014 lobektomia górna lewa ca planoG1pT2bN0. TK 21.07.2016 wnioski: w obrazie TK nie stwierdza się cech wznowy procesu npl. Bronch. fiber. z 07.09.2016r. Ostroga główna ostra, kikut oskrzela prawidłowo wygojony,ujście oskrzela płata dolnego zniekształcone w swoim przebiegu ale drożne. Zakończono planowe bronchofiberoskopie. Badanie patomorf.-cytologia aspiracyjna: aspirat - oskrzele: komórek nowotw. nie stwierdza się. Prątki kwasooporne-ujemne.Aspirat oskrzelowy ropny.Co dalej?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane systematyczne dalsze kontrole zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, obecnie wyniki dobre- brak wznowy.
Pozdrawiam