Otępienie i problem ze skupieniem przy leku Sertagen

Witam ,od pewnego czasu biorę lek sertagen (ok 1,5 miesiąca) i mam problem że jak jeżdzę samochodem czuję się otępiały,nie zawsze skupiony oraz spowolniony ruchowo i przez to odczuwam lęk że coś złego mi się przydarzy. Chciałbym tych skutków nie odczuwać gdyż na co dzień użytkuję samochód.Wcześniej brałem lek parogen przez pół roku i te same skutki powodował co teraz lek sertagen. Proszę o poradę

Proszę koniecznie skonsultować sie z lekarzem psychiatrą, który lek zapisał. Wyjaśni, czy sam lek może mieć tego typu skutki uboczne oraz czy może wpływać na obsługę maszyn. W razie potrzeby zmieni farmakoterapię lub skieruje na psychoterapię, jeśli objawy będą miały podłoże emocjonalne.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza