Pacjentka dereistyczna, egocentryczna, dziwaczna, ambiwalentna

Pacjentka dereistyczna, egocentryczna, dziwaczna, ambiwalentna, mało aktywna, izolująca się, brak internalizacji norm społecznych. Jak to dalej leczyć?
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pacjentka powinna zostać skonsultowana u doświadczonego psychiatry, który po dokładnym zebraniu wywiadu, zbadaniu pacjentki oraz analizie danych z historii choroby odpowie na pytanie jak powinno wyglądać dalsze leczenie.