Paniczny lęk przed stomatologiem

Witam. Mam poważny problem.. Boję się panicznie stomatologa.. Od wielu lat u niego wogóle nie byłam.. Więc mam tak zniszczone zęby, że dzień w dzień od kilku lat leżę i płaczę. Mam już domysły, że nic nie poradzi żaden stomatolog i wszystko będzie trzeb wyrwać.. Chciałabym znać dobrego, ale taniego, a przynajmniej na raty stomatologa.. Takiego również, który ma "sposoby" na to żebym się nie bała.. Sama myśl mnie przeraża.. Jestem załamana:(

Tak, problem dentofobii jest mi bardzo znany, od lat zajmuję się tym problemem. Ja do swoich pacjentów stosuje zmodyfikowany system MusicaMedica i mam na tym polu dużo doświadczenia i dużo sukcesów (większość portali zajmujących sie tym problemem w USA cytuje moje wyniki badań i publikacje), ale niestety gabinet mam w Warszawie, nie w Poznaniu. Przypuszczam, że jak Pani "wklepie" w wyszukiwarce "dentofobia, oralofobia, Poznań, to pojawi sie kilka linków do gabinetów, które daja sobie radę z dentofobią Jeżeli nie, zapraszam do Warszawy do programu naukowegol eczenia oralofobii