Paniczny lęk przed wizytą u dentysty

Panicznie boję się dentysty lecz nie w tym rzecz. Jestem osobą ambitną więc nie mam czasu dla siebie jak i by chorować, jednak jedna rzecz żałuję a mianowicie zęby. Zraziłam się do paru dentystów i nie chodziłam do stomatologa, urodziłam córeczkę i moje zęby całkowicie się pokruszyły, zostały albo korzenie lub pojedyncze "półzęby". Napewno potrzebuję proteze górną cała i muszę wyleczyć dolne tylnie zęby. Chciałam tylko zapytać o protezę w jakiej cenie gdyż wiem, iż nie da się ich uratować.

To dobrze, że pomyślała Pani o sobie. Myślę, że ze stomatologiem też sobie Pani poradzi wystarczy wybrać się do gabinetu stomatologicznego mającego umowę z NFZ i bez zbędnych wydatków lekarz uporządkuje bałagan w buzi. Alternatywą jest gabinet bez umowy gdzie obowiązują ceny komercyjne podobne w całym regionie.