Pęknięta czaszka i krwiak u niemowlaka po urazie

Witam parę dni temu moja córka siedziała że swoją siedmiomisieczna siostra na ziemi i się bawiły,ją poszlam do ubikacji po czym usłyszała straszny trzask i płacz,mała leżała na ziemi i plakala,córka twierdzi że ją trzymała na rękach kiedy siedziała i się jej wyslizgla,w szpitalu zrobili jej badanie okazało się że ma peknieta czaszkę i krwiaka,strasznie jestem przerażona czy coś jej niegrozi,zostawili nas na parę dni do obserwacji i nikt nic nie mówi,lekarz nie uwierzył że tak było bo to niby za

Piotr Pilarski

Nie mogę się wypowiedzieć bez zbadania. Jeśli Pani nie widziała momentu urazu to też nie może być Pani pewna jaka była przyczyna.

Pozdrawiam.