Perymetria i wynik GDX

Witam, mam 24 lata i dziś miałem robioną perymetrię i GDX ponieważ na ostatnim badaniu lekarz stwierdził, że mam głębokie tarcze nerwu wzrokowego. O ile perymetria wyszła dobrze i nie wykazała ubytków w polu widzenia to już GDX wykazał, że grubość warstwy RNFL jest poniżej normy. Słyszałem, ze głębokie tarcze nerwu wzrokowego nie muszą od razu oznaczać jaskry i ze taka może być moja uroda i tyle ale skoro badanie GDX wykazało odchylenia od normy, to czy może to być tylko kwestia urody ?

Witam.ma Pan mało włókien nerwowych i taka Pana uroda czyli anatomia. Uszkodzenia w polu widzenia pojawiają się znacznie później. Kontrole co 12 mcy wydają się być wystarczające. Pozdrawiam serdecznie