Picie kawy w wieku 18. lat

Czy mogę pić kawę w swoim wieku mam 18 lat a jeżeli tak to w jakiej ilości i jaką ?? rozpuszczalną czy zbożową?

Witam Panią,

Najlepiej ni uzależniać się od kawy. Jak zacznie ją Pani pić w młodym wieku to najprawdopodobniej będzie już ja Pani piłą przez lata. Jeżeli jednak sie Pani zdecyduje to nie więcej niż 2 filiżanki dziennie.
Inaczej wygląda sprawa z kawą zbożową - ta nie zawiera kofeiny i spokojnie może ją Pani pić, nawet codziennie, kilka razy w ciągu dnia.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam, kawę zbożową może Pani pić w każdych ilościach. Kawę prawdziwą - jeśli nie ma takiej potrzeby to lepiej nie wprowadzać na stałe. Nie ma jednak przeciwwskazań, aby od czasu do czasu wypić lekka kawę z ekspresu.

Pozdrawiam
EC