Pieczenie pochwy a stosowanie globulek Hexatiab

Witam.Odczuwałam2 dniowe pieczenie pochwy,później utrzymywało się swędzenie. Kupiłam globulki hexatiab. Stosuję je na noc.Globulki nie rozpuszczają się we mnie. Po 24hod 1 użycia chciałam włożyć nową, podczas tej czynności poczułam,że ta pierwsza rozpuściła się jedynie w połowie.2 dnia połowa globulki ze mnie wypadła(podczas mycia się). Czy to normalne?Czy globulki przez to,że się nie rozpuszczają wciąż działają?Przed aplikacją globulki mam wyciągać tę z dnia poprzedniego, czy zostawić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Globulki mogą się nie rozpuścić do końca, jednak wciąż dziala, w takim przypadku należy usunąć poprzednia przed aplikacją nowej.
Pozdrawiam