Pierwsza wizyta u ginekologa

Dobry wieczór ;) Chciała bym się zapytac czy muszę iśc teraz do lekarza czy mogę jeszcze poczekac. Mam 18 lat , od 4 lat mam miesiączkę - nieregularną Nigdy jeszcze nie byłam u ginekologa. Czasem moje miesiączki są straszne " rozrywa" mi cały brzuch i plecy czasem mdleje... Potrzebna jest wizyta?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz zajmie się diagnostyką występujących dolegliwości. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.