Plamienia po cytologii

Witam, mam 30 lat. Mam problem. 3 tygodnie temu miałam robione badanie cytologiczne, od tej pory mam plamienia i czuję, jakby mnie coś uwierało. Wyniki wyszły dobre, ale nie wiem, co mam zrobić, nigdy nie miałam takich objawów po takim badaniu. Czy to są normalne objawy?

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nie przypuszczam, aby Pani objawy miały związek z przeprowadzonym badaniem cytologicznym (zwłaszcza, że wynik był prawidłowy). Proponuję kontakt z ginekologiem, gdyż mogą być to objawy infekcji.