Plamienia po przezpochwowym usunięciu macicy i jajowodów

Jestem po przezpochwowym usunieciu macicy i jajowodow. W srode bedzie 2 tygodnie. Od 5 doby po zabiegu biore tabletki dopochwowe gynalgin. Do tej pory wlasciwie niemialam krwaiwienia jakotakiego tylko plamienia drobne. dzis obudzialam sie i bylam we krwi. Zaczelam krwawic i bolimnie nisko brzuch. Czy to jest normalne, czy musze sieudac do szpitala. Lekarz powiexzial ze moge krwawic do 2 ygodni. Mialo to byc coraz mniejsze a niewieksze krwawienie.mialo calkiem zaniknac. Czy brac globulki.chora

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować tak obfitego krwawienia, tylko niezwłocznie udać się na najbliższy oddział ginekologii.