Plamy na ciele a poziom hemoglobiny

Kobieta 34 lata, 48 kg hemoglobina - 16,4 hematokryt - 48, neutrofile - 72, plamy na ręce i udach, Czy powinnam się martwić wynikami i czy mogę one mieć coś wspólnego z plamami na ciele ?

Aleksander Ropielewski

Brakuje mi informacji o liczbie krwinek czerwonych oraz możłiwości przeprowadzenia badania, abym mógł jednoznacznie stwierdzić, że wyniki sa prawidłowe. Odnośnie plam nie wypowiem się, ponieważ nie mogę ich ocenić i stiwerdzić czy mogą wynikać z zaburzeń krzepnięcia (w takim przypadku obniżony byłby poziom płytek krwi).