Platforma wibrująca przy padaczce

Mam 37 lat, choruję na padaczkę, leczę się generykiem Kepry (ponad rok bez napadów). Rok temu rzuciłam palenie i dość dużo przytyłam, nie zmieniając nawyków żywieniowych. Jem normalnie :) Na bieganie i wysiłek fizyczny nie reaguję zbyt dobrze. Chciałam zapisać się na siłownię na rolletic lub platformę wibrującą, ale wyczytałam w necie, że są przeciwwskazania przy padaczce. Nigdzie nie znalazłam informacji dlaczego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ćwiczenie na platformie wibrującej może być przeciwwskazaniem ze względu na fakt, iż drgania mogą wyzwolić atak.