Płyn pod skórą na obszarze klatki piersiowej

Witam, Od kilku miesięcy martwimy sie o nasze dziecko. Lekarze znalezli plyn pod skora na calym obszarze klatki pierosiowej. Dziecko rozwija sie prawidlowo tylko nikt do tej pory nie umie nam wytlumaczyc co dla dziecka moze to oznaczac I jaki to moze miec na nie wpływ. Bylam w szpitalu u slynnego Dr Roszkowskiego ktory powiedzial ze dziecko jest zdrowe I tego sie trzymam. Co taki plyn pod skora moze odnaczac?

Witam,

A czy w związku z obecnością płynu pod skórą występują jakiekolwiek dolegliwości u dziecka? Jeżeli poza zapewnieniami lekarza ma Pani wątpliwości co do stanu zdrowia, proponuję rozszerzyć diagnostykę i przyczyny szukać na innych płaszczyznach.