Płyn w dnie oka a zaburzenia widzenia

witam , otoz moj partner ma zaburzenia wzroku od pewnego czasu,bylismy na konsultacjach i badania wykazaly ze ma plyny w dnie oka. bedzie powtorzony kontrast aby ustalic przyczyne. jest to druga wizyta okazalo sie ze stan sie pogarsza a lekarze dokladnie nie wiedza co jest przyczyna. okolo 4 lat temu moj partner mial wypadek , kopnieto go w glowe i nie wiem czy to moze miec cos wspolnego ze stanem zdrowia, prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany uraz jak najbardziej może mieć związek z opisanym pogarszaniem się wzroku. Proszę wspomnieć o urazie lekarzowi, który zajmuje się Pani partnerem.