Płytki oddech u 26-latki
Witam. Mam bardzo "krótki" wdech i wydech (nabieram mało powietrza). Ponadto od zawsze podczas wzięcia kilku głębokich oddechów często robi mi się słabo. RTG klatki piersiowej, morfologia, elektrolity, serce, tarczyca - ok. Astmy nie mam, jestem alergikiem. Nic mnie nie boli podczas oddychania. Co to może być?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Powinna być Pani zbadana przez lekarza. Opis jest bardzo nie precyzyjny. Podczas hiperwentylacji (kilka głębokich oddechów) można nawet doprowadzić do omdlenia i jest to normalne.
Pozdrawiam.