Pobudzenie, nerwowość u dorosłej kobiety

Witam mam problem z mama jest ciagle nerwowa zle nastawiona na caly swiat ciagle placze i pobudzona nie wiem jak moge nek pomuc ?

Witam,
Istotne jest także to jak mama i inne osoby widzą problem. Jeśli jest on zauważany nie tylko przez Panią, może warto postarać się zaproponować mamie wizytę u specjalisty, z tego co Pani pisze można byłoby podejrzewać np. depresję, nie jest to oczywiście diagnoza, bo zbyt mało do tego informacji, jednak stan Pani mamy może wynikać zwyczajnie z choroby, którą z powodzeniem można leczyć. Pozdrawiam.