Płaczliwość i początki depresji u 24-latki

hej od kilku tygodni ciagle placze bez powodu ciagle zadaje sobie pytania po co ja wogole zyje komu jestem potrzebny co ze mna bedzie za kilka lat w dodatku nie potafie ciagle leze w luzku jem jak juz naprawde musze co dalej robic

Witam,
warto by porozmawiał Pan z lekarzem psychiatrą bądź psychoterapeutą, którzy odpowiednio zdiagnozują zgłaszany przez Pana problem, a także zalecą odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry i psychoterapeuty. Szybkie zdiagnozowanie choroby- w tym przypadku możliwej depresji- i rozpoczęcie leczenia daje dobre rokowania na szybką remisję i powrót do satysfakcjonującego funkcjonowania.