Problem w relacjach z narzeczonym i jego stosunek do 2-letniej córki

Nie mam pojecia co zrobic ze swoim narzeczonym. Mieszkamy eazem, mamy 2 letnia córka. Problem zaczyna sie od tego ze nie interesuje sie dzieckie, nie bawi sie z nia, krzyczy na nia nie ma wogole cierpliwości, boje sie zostawiac ja z nim... Problemem jest takze nasz kontakt którego nie ma! Nie rozmawia ze mna, udaje ze nie slyszy albo wychodzi, oglada tv albo gra, gsy prosse o rozmowe usiadzie na 5 minut i oglada tv bie ma rozmowy jest klotnia ciagle nie ma humoru i ochoty rozmawiać, wyzywa mnie.

Witam. Trzeba pomyśleć czy chce Pani tak żyć. Może uda się Państwu udać razem na wizytę do specjalisty.
Magdalena Brabec

Witam, sytuacja wygląda na bardzo trudną. Zalecałbym państwu podjęcie psychoterapii pary. Jeżeli partner nie będzie zainteresowany, proszę samemu zgłosić się do psychoterapeuty lub psychologa, aby lepiej zrozumieć tę sytuację i wypracować jakieś rozwiązania. Pozdrawiam