Niezdolność do pracy u córki

Corka jest niezdolna do pracy, stwierdzilismy to my rodzice I jej znajomy ktory ''meczyl sie z nia pare lat''. Siedziala tylko w domu nic nie robiac, nie wychodzac wogole z domu, tylko z nim gdzie milczala jak grob. Chce by wrocila do nas.Czy panstwo nam pomoze, ona sama nie pojdzie na terapie, nie pracowala nigdy, nie wie jak wykonywac najprostsze prace, byc wsrod ludzi.Chcemy by dostawala zasilek co robic, bez nas zginie, ona dziennie cierpi,unika ludzi,nie umie sama logicznie myslec.

Witam Panią
Taka sytuacja w której córka cierpi, unika lidzi, nie umie sama logicznie myśleć itd wymaga konsultacji u psychiatry. Nie napisała Pani tego ale może córka cierpi na jakieś schorzenie które uniemożliwia jej funkcjonowanie, a pomogłyby np leki. Z drugiej strony dokonała Pani bardzo krytycznego opisu zachowania córki, i z tego powodu namawiałbym Panią na skorzystanie z porady psychologa, na ile Pani jako mama radzi sobie z objawami córki, a na ile one wynikają z Państwa relacji.
Życzę dobrej decyzji
Anna Suligowska