Problemy z pamięcią i komunikacją u 27-letniej córki

Moja corka jest niezaradna zyciowo,boimy sie co sie z nia stanie gdy my odejdziemy.Nie chce bez nas nigdzie wyjsc,chowaz sie przed kazdymwpokoju.Z nami rozmowa tez nie idzie. tylko patrzy na nas, juz nawet nic nie mowi,Nic do niej nie dochodzi,nieumie w zadnym srodowisku znalezc miejsca, patrzy ale nic nie zapamietuje, np bedac na urdodzinach nie pamieta jak cos wygladalo, ona czuje sie przez to nikim,Maciagle wyrzuty tylko tak umie sie komunikowac. To przerywa jej milczenie.Jest nerwowa.

Dzień dobry!

Córka powinna spotkać się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem w celu diagnozy, rozpoznania zaburzeń oraz ustalenia możliwego leczenia (np. farmakologia, psychoterapia, terapia zajęciowa itp.). Warto abyście udali się tam Państwo wspólnie.

Pozdrawiam!

Witam Panią
Z opisu wynika duży krytycyzm w stosunku co do córki, w poprzedniej odpowiedzi do Pani napisałam o konieczności wizyty u psychiatry i konsultacji psychologicznej dla Pani jako mamy. W tak trudnych sytuacjach, o których Pani pisze pomogą specjaliści, przygotowani do pracy z rodzinami, mam na myśli np terapeutę rodzinnego
pozdrawiam
Anna Suligowska