Poczucie samotności i chęci przytulenia kogoś

Co zrobić gdy nachodzi mnie straszna ochota żeby ktoś mnie przytulił a nie mam żadnej takiej osoby? :(

Z krótkiego opisu mogę tylko stwierdzić, że potrzebne Pani jest wsparcie. Proszę zadbać o siebie, jeżeli nie ma Pani nikogo bliskiego/zaufanego, warto skorzystać ze wsparcia psychologicznego.

Popieram powyższą opinię - jakikolwiek środek zastępczy pomoże na krótką metę. Najlepiej poszukać takiej osoby. A jeżeli występują trudności w jej odnalezieniu - można zwrócić się po pomoc do najbliższych, przyjaciół bądź psychologa.

Warto zastanowić się, co sprawia, ze w Pani życiu brakuje takiego kogoś? I jak to zmienić? Samemu czy z pomocą specjalisty psychologa?