Jak poradzić sobie z ciągłym zmęczeniem i brakiem chęci do życia?

Pd jakiegoś czasu mecze sje sama ze soba. Mecza mnie mysli samobojcze i chcec do samookaleczenia. Ciagle jestem zmęczona, poirytowana i rpzdrazniona. Mało co daje mi uczucie szczescia. Czuje sie ciagle jak na karuzeli, bo mam silne wahania nastroju. Czuje sie beznadziejnie i bardzo osamotniona. Nie mam siły ani chęci do życia. Probowalam rozmawiac z 'bliskimi znajomymi' ale nie dostałam dużego wsparcia. Sama sobie nie radzę juz ze soba. A wizyta u psychologa mnie okropnie przeraza.. Nie mam siły

Witam Panią Serdecznie,

Proszę pozwolić sobie samej pomóc i nie zwlekać...
Potrzebna jest Pani pomoc specjalistyczna, bo z jakiegoś powodu zgubiła Pani konstruktywną chęć życia...

Zachęcam Panią mocno do kontaktu z psychologiem i proszę potraktować taką wizytę jako rozwojową.
Jeśli sama Pani nie zadba o siebie, to kto ma zadbać o Panią?
Zasługuje Pani na spełnione życie, po swojemu...

Z przesłaniem odwagi i powodzenia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry.

Jeśli nie ma Pani odwagi na konsultację z psychologiem to proponuję zadzwonić na bezpłatną infolinię Telefon Zaufania dla Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym - 116 123. Infolinia czynna jest codziennie od 14 do 22.
Mam nadzieję, że to pomoże Pani z trudną sytuacją, w której się Pani znajduje oraz spowoduje, że nabierze Pani więcej odwagi i zaufania do psychologa tudzież psychoterapeuty i rozpocznie psychoterapię, która znacząco pomoże.

Życzę wytrwałości, odwagi i powodzenia.
Dariusz Pysz-Waberski

Witam Panią
To, czego Pani obecnie doświadcza jest bardzo
niepokojące, wręcz niebezpieczne.
Myśli samobójcze i chęć samookaleczania są skutkiem
poważnego napięcia psychicznego, sposobem
na wyładowanie agresji, stresu lub ukojenia lęku.
Występują w takich sytuacjach, gdy ból fizyczny
wydaje się być łatwiejszy do zniesienia niż ten psychiczny.
Pani obniżony nastrój i myśli samobójcze mogą wynikać
z niskiej samooceny i zapewne przykrych doświadczeń
z przeszłości.
Niewykluczone, że jest to depresja, jednak rzetelną
diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych zaburzeń.
Człowiek doświadczający depresji nie widzi możliwości
rozwiązania swoich trudnych problemów – stąd myśli
samobójcze. Ważne jest, żeby w tym stanie nie pozostawała
Pani zupełnie sama.
Wiem, że to trudne, ale proszę nie stronić od rodziny,
przyjaciół i znajomych.
Gdy nachodzą złe myśli, najlepiej zadzwonić
do bliskiej koleżanki, kogoś z rodziny lub wykorzystać
Całodobowy Telefon Zaufania nr 81 534 60 60,
Antydepresyjny Telefon Zaufania 22 654 40 41
lub Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123
Niezmiernie ważne jest też, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany i żeby Pani rozpoczęła
leczenie, psychoterapię.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani samobójczych myśli
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą
oraz psychologiem lub psychoterapeutą,
Terapeuta pomoże Pani odzyskać spokój,
równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, wiele osób, tak jak Pani ma wątpliwości związane z wizytą u psychologa, jednak wychodzą z gabinetu z poczuciem ulgi, ponieważ zyskują wsparcie, empatię oraz zrozumienie, o które trudno czasem w gronie bliskich lub znajomych. Proszę się zastanowić nad wizytą. Może Pani skorzystać z rozmowy telefonicznej, anonimowo i bezpłatnie: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html) Pozdrawiam serdecznie