Jak mam poradzić sobie z takim stanem emocjonalym?

Witam. Nie potrafię cieszyć się z życia. Nie mam wsparcia u bliskich. Mam dystans do ludzi, często zmienia mi się nastrój, nie potrafię się otworzyć. Mam myśli samobójcze i niechęć do życia Zaczęło się wszystko gdy miałam 18 lat. Mam doła a po godzinie już tak jakby jesteś normalna. Czy to normalne?

Myśli samobójcze wymagają pilnej konsultacji z lekarzem psychiatrą i taką wizytę sugeruję. Przy wahaniach nastroju i utracie radości z życia wskazane jest również wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne.

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologa i lekarza psychiatry. Może Pani w sytuacji kryzysu skorzystać z pomocy ośrodka interwencji kryzysowej lub telefonu zaufania na przykład: 116 123

Pozdrawiam

Dorota Nowacka