Uczucie samotności po odejściu chłopaka

Nie mam nikogo. Kończąc szkole 2lata temu każdy poszedł w swoja stronę. Ja będąc w związku poznalam mojego chlopaka przyjaciół. Naprawdę fajni ludzie. Teraz chłopak mnie zostawił po 2,5 roku chodzenia. Codziennie płacze bo nie mam nikogo. Nie mam się komu wyzalic. siedzę w domu bez pracy bez niczego ;( nawet na dwór nie wychodzi bo nie mam do kogo. Dopiero kiedy zostawił mnie sama przekonałam się jak naprawdę wygląda nic ;( nie radze sobie ze strata osoby która kocham.

Mgr Agata Kulpa-Kulpińska

Witam,
rozstanie jest wydarzeniem życiowym, które powoduje silne uczucia, smutku, lęku, złości, żalu.
Potrzeba czasu by zaakceptować nową sytuację i wrócić do równowagi. Na początku zwykle jest poczucie utraty bezpieczeństwa i stabilizacji. Z Pani wiadomości wnioskuję, że jest teraz najtrudniejszy etap procesu związanego ze stratą.
Wsparcie przyjaciół, bliskich jest bardzo pomocne, niestety czytam, że Pani nie ma nikogo.
Może są osoby, które były kiedyś dla Pani bliskie, do których mogłaby Pani zaryzykować i odezwać się by mogli pomóc, wysłuchać, pobyć razem?

Dzień dobry.

Żal po stracie jest stanem naturalnym. Najlepszym dla niego lekarstwem jest czas. Wydaje się, że w Pani stanie pomocna byłaby przynajmniej konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam i powodzenia.