Poczucie samotności u młodej matki

Witam. Chcialabym prosić o pomoc.. Wychowuje dwuletniego syna, bardzo go kocham.. Tata cale dnie pracuje, takze my jestesmy sami.. Mieszkam w rodzinnych stronach meza, nie mam tu zadnych znajomych, ani do kogo wyjsc, porozmawiac.. Tescie mieszkaja pare krokow od nas, ale odkad corka urodzila im wnusie, o moim synku zapomnieli, nie odwiedzaja nas wogole, do nich tez jak sie pojdzie to nigdy dla mojego dziecka czasu juz nie maja..Nie moge sobie z tym traktowaniem juz poradzic, denerwuje sie szybko

Witam!
Najlepszym lekarstwem na Pani rozgoryczenie jest kontakt z innymi młodymi kobietami (mapami), mieszkającym w pobliżu Warto się zaprzyjaźnić z kimś w Pani wieku. Przyjaciółka albo chociaż koleżanka bardzo by się Pani przydała.
Proszę takže nie przekreślać teściów. Pewnie łatwiej okazywać uczucia córce niż synowej, ale z pewnością Pani i synek jesteście dla nich ważni.
Życzę powodzenia, JPluta

Witam, Panią. To na pewno dla Pani trudna sytuacja dobrze poczuć się w miejscu zamieszkania Pani męża, zwłaszcza że nie ma go całe dnie. Do tej pory wsparcie odnalazła Pani w osobach teściów, teraz po urodzinach ich wnuczki może czuć się Pani odtrącona. Może oczekuje Pani od nich więcej niż mogą Pani dać, że zastąpią Pani rodziców i przyjaciółki. Dobrze byłoby liczyć na inne bliskie Pani osoby, a nie wyłącznie na teściów. Może mogłaby Pani zaprzyjaźnić się z kimś, kto blisko mieszka, może z jakąś życzliwą Pani sąsiadką. Jeśli nie ma takich osób wokół Pani, to może kontakt przez fora internetowe dla młodych mam, gdzie może Pani zyskać wsparcie i zrozumienie, Trzymam kciuki za Pani poszukiwania.