Poczucie samotności po rozwodzie

Mam 30 lat i czuje się bardzo samotny, jestem po rozwodzie nie mam dzieci i od tego czasu ciężko jest mi znaleźć osobę która mnie zaakceptuje. Jestem normalnym chłopakiem, co do wyglądu uważam , że nie jestem brzydkim , ale nie uważam się również za bardzo przystojnego. Ciężko mi poprostu uwierzyć w to , że ktoś mnie pokocha, brakuje mi rozmów z drugą osoba, wsparcia, wyjazdów, przytuleń i pocałunków. Poznając płeć przeciwną, na wstępie gdy ktoś już słyszy , że jestem rozwodnikiem zrywa kontakt,

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Pomoże odbudować poczucie własnej wartości, pewnosci siebie, zaufania i bezpieczeństwa w relacji. Wesprze i pomoże odnaleźć zasoby do odbudowania relacji interpersonalnych, a także odnalezienia na nowo sensu i celu w życiu. Obecny kryzys, który Pan przeżywa, moze byc drogą do zmiany, która przyniesie więcej satysfakcji i radości w życiu.