Podejrzenie homoseksualizmu u chłopaka muzułmanina

Mam chłopaka muzułmanina i obawiam sie że może byc gejem , nie ma ochoty sie całować ani przytulać , nigdy nie chciał prowadzić tzw gry wstepnej ,tylko po kilkuminutowym pocałunku odbyc stosunek ciągle ma kłopoty ze wzodem . Czy te objawy moga świadczyc o tym , że jest gejem?

Witam, czy rozmawiała Pani z chłopakiem o swoich potrzebach, czego Pani brakuje w relacji, czemu nie chce się przytulać, całować. Przyczyn może być wiele, także warto by było aby Pani partner skorzystał z konsultacji seksuologa i psychologa. Pozdrawiam serdecznie