Podejrzenie nawrotu zatrucia THC

Witam. 2 tyg temu zapaliłęm marihuane przez tydzień po tym czułem się źle myślałem o tym miałem lęki złę samopoczucie czułęm niepokój. Stan ustąpił po kilku dniach. Po upływie tygodnia wypilismy troszkę alkoholu z kolegami. następnego dnia czułem taki niepokój jak przez ten tydzień. Boję się ze to nie przejdzie ze już tak zostanie. Moje pytania: Czy to nawrót zatrucia thc ? co mogę zrobić żeby czuć się lepiej ? jak wydalić THC? czy mogę pić melisę na uspokojenie ? dziękuje z góry za odp

Zdarzają się przypadki uaktywnienia objawów psychotycznych i zaburzeń psychotycznych po użyciu substancji psychoaktywnych, konkretnie narkotyków. Tym bardziej zatem warto skorzystać z konsultacji.