Podwyższony poziom cukru i choroby nerki oraz złe samopoczucie u starszej osoby

Witam doktorze, u mojej babci jedna nerka w ogóle nie pracuje, a druga też już coraz gorzej, ponadto stwierdzono u babci minimalnie podwyższony cukier oraz wypłukanie soli z organizmu. Babcie wypisano wczoraj ze szpitala, dostała antybiotyk i nic pozatym, babcia czuje sie zle i nic nie chce jeść, nie ma siły wstać, nie mam pojęcia co robić.. W szpitalu czuła sie znacznie lepiej, moze dzięki kroplowce? Dziękuje z góry za odpowiedz.

Zbyt mało danych Pani podała odnośnie Babci. Jedno jest istotne. Jak Babcia nie będzie jadła i piła w należnych ilościach to jej stan będzie się pogarszał. Należy znaleźć sposób na dostarczenie jej płynów i pokarmu - innego wyjścia nie ma.