Syn może mieć zespół Aspergera

Dziękuję Pani Aurelii Grzmot za udzielenie porady. Byłam u psychiatry. Jest podejrzenie, że mój syn ma Zespół Aspergera, tak pieknie nazwany ,,autyzmem inteligentnym". Zapisany jest na obserwację do poradni. Szkoda, że dopiero teraz o tym się dowiaduję, ale lepiej późno niż wcale.

Dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Serdecznie dziękuje za podziękowania i bardzo ciesze się, że została już postawiona diagnoza, co na pewno umożliwi prowadzenie właściwej terapii:)

Nie raz pewnie będzie Państwu trudno zrozumieć zachowanie dziecka oraz przekonać go do przestrzegania zasad społecznych i tych prywatnych - domowych, ale teraz może być już tylko lepiej:)

Trzymam kciuki za postępy.
Pozdrawiam:)