Pojawiające się nieustannie torbiele czynnościowe i zaburzenia miesiączkowania

Proszę o pomoc w interpretacji wyników. Robiłam krzywą insulinową i cukrowa po obciążeniu (75 g glukozy). Moje wyniki to (na czczo/po 1h/po 2h) glukoza: 83/70/88 mg/dl insulina: 7,19/21,99/34,22 mU/l Powodem badania były pojawiające się nieustannie torbiele czynnościowe i zaburzeniami miesiączkowania. mam nadwagę, której mino diety i regularnych ćwiczeń nie mogę się pozbyć-odstępstwo od diety,bądź ćwiczeń powoduje wzrost wagi. Dodam, że moja mama choruje na cukrzycę, tak jak jej tata.

Z badaniami należy udać się do dietetyka, któy z pewnością Pani pomoże. W Pani przypadku nie dieta jest ważna a zmiana całkowita nawyków. To już nie można nazywać dietą, trzeba wszystko zmienić. Proszę mi wierzyć, zawsze są efekty. Nie ma możliwości, aby dobrze zbilansowana dieta dostosowana do zużycia w wyniku wysiłku nie przyniosła efektów. Powodzenia!