Połknięcie kawałka drucika od aparatu ortodontycznego

Dzień dobry, połknęłam przez przypadek kawałek drucika od aparatu ortodentycznego (długość około 5-7 milimetrów) zakończonego z jednej strony kulką (plombą). Minęło 24h czy przedmiot mógł już zostać wydalony, czy miałabym już jakieś objawy? A może taka wielkość jest zbyt mała żeby zrobić krzywdę?

Lek. Tomasz Budlewski

wszystko zależy jak ów kawałek się ułożył w jelicie. proponuje udać się do lekarza rodzinnego. RTG może wykazać miejsce metalu.