Półpasiec rzekomy i wysypka na klatce piersiowej

Witam mam pytanie co to jest półpasiec rzekomy?w ostatnich dniach dostałem wysypki wzdłuż żeber teraz wysypka ma strupy ... piecze ale nie boli fest mam 28 lat i boję się

Piotr Pilarski

O półpaścu rzekomym mówi się gdy zmiany wyglądają jak przy półpaścu natomiast nie występuje ból. Może to być objaw alergii powinny zostać przeprowadzone dodatkowe badania gdy objawy nie ustąpią po leczeniu zachowawczym.

Pozdrawiam.